Кабмін вніс чимало змін щодо оплати газопостачання

жовтня 28 / 2015
Кабмін вніс чимало змін щодо оплати газопостачання
Кабмін ініціює перегляд тарифів на газ залежно від імпортної ціни за підсумками I кварталу 2016 року.

Як відзначили в прес-службі, за підсумками зустрічі прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та членів Кабміну з представниками мітингуючи, глава уряду повідомив про те, що прийнято кілька рішень, спрямованих на спрощення нарахування субсидій та прозорості встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Так, Кабмін замість соціальної норми газу в 200 м³ за ціною 3600 грн за 1 тис. М³ щомісяця введе норму 1200 м³ газу на опалювальний сезон (шість місяців). Таким чином, споживачі газу зможуть самі вирішувати, який обсяг соціального газу і коли використовувати протягом опалювального сезону.

У лютому 2016 буде проведений контроль витрат газу населенням для опалення та оцінена необхідність збільшення соціальної норми у разі холодної зими.

Також прем'єр підписав постанову про спрощення нарахування субсидій за комунальні послуги на зимовий період, яке буде здійснюватися автоматично без подачі повторних заяв.

Кабмін також змінив порядок перерахунку вартості опалення підприємств ЖКГ, який буде проводитися кожен місяць, в залежності від зовнішніх температур.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар