Українці хочуть посадити політиків на гачок

жовтня 19 / 2015
Українці хочуть посадити політиків на гачок

Петиція до президента України про відповідальність депутатів усіх рівнів перед виборцями при невиконанні передвиборних обіцянок вже набрала більше 25 тисяч підписів. Про це свідчать результати голосування на сайті президента.
Петиція містить пропозицію карати депутатів при невиконанні своїх передвиборчих обіцянок шляхом складання повноважень у місячний термін.

"Кандидати в депутати всіх рівнів, а також мери і президент повинні скласти з себе повноваження в місячний термін, якщо вони не будуть виконувати свої передвиборчі обіцянки. А сама передвиборна програма повинна містити конкретні пункти декларованих намірів у конкретні терміни", - йдеться в петиції.

Нагадаємо, на розгляд президенту подається петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 тис. Підписів протягом не більше трьох місяців з дня опублікування.

Раніше президент України Петро Порошенко відповів на електронну петицію про впровадження голосування у Верховній Раді за відбитками пальців. Петиція за 90 днів набрала майже 30 тис. Підписів.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...