Порошенко закликав Парламент скасувати заставу у корупційних справах

вересня 15 / 2015
Порошенко закликав Парламент скасувати заставу у корупційних справах

Президент Петро Порошенко провів зустріч з керівниками фракції коаліції, на якій обговорювалась низка важливих законопроектів, які Верховна Рада має розглянути найближчим часом.
Глава держави зазначив, що зустріч відбувається за ініціативою керівників фракцій та наголосив на тому, що завжди відкритий до спілкування. «Я вважаю спілкування з Парламентом надзвичайно важливим, і якщо фракції коаліції хочуть організувати зустріч зі мною, я, як Президент, відкритий до цих зустрічей. Вважаю, що дискусії і роз’яснювальна робота стосовно змісту законопроектів є ключовим елементом пошуку компромісів, знаходження взаємоприйнятних рішень, координації наших дій, які роблять нашу країну сильнішою, не дають можливості агресору реалізувати сценарій щодо дестабілізації ситуації всередині країни і забезпечують єдність парламентських сил», – відзначив Петро Порошенко.
Акцентуючи на найбільш важливих для розгляду на цьому пленарному тижні рішень, Президент назвав законопроект про підвищення соціальних стандартів і зміни до бюджету, який було прийнято на засіданні Уряду за участі Глави держави. Президент відзначив, що цим документом також передбачається збільшення фінансування національної безпеки і вирішення низки невідкладних питань фінансування Збройних Сил. «Просив би їх обговорити і підтримати, бо нам зараз важливий кожен день», – сказав Петро Порошенко. Президент відзначив, що в умовах фактичної дії режиму припинення вогню з’явилася можливість для збільшення контрактної складової нашої армії.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар