Судний день. Вибори президента ФІФА

травня 29 / 2015
Судний день. Вибори президента ФІФА


Сьогодні, 29 травня, о 17:00 за київським часом, у Цюріху відбудуться вибори нового президента ФІФА. Кандидатами на цю позицію є нинішній глава федерації Йозеф Блаттер і принц Йорданії Алі Бін аль-Хусейн.

79-річний Блаттер очолює ФІФА з 1998 року і може бути обраний вп'яте. 39-річний аль-Хусейн очолює Йорданську футбольну асоціацію і є віце-президентом ФІФА. Раніше про бажання балотуватися заявляв француз Жером Шампань, проте не зумів отримати підтримку національних асоціацій. Тоді як відомий португальський футболіст Луїш Фігу і глава Асоціації футболу Нідерландів Міхаель ван Праг зняли свої кандидатури, заявивши про підтримку аль-Хусейна.

Згідно зі статутом, президент федерації обирається таємним голосуванням строком на чотири роки на конгресі ФІФА. Для перемоги в першому турі необхідно набрати 2/3 голосів, у наступних раундах переможець визначається простою більшістю голосів, у разі рівності набраних голосів призначається ще один раунд голосування. Якщо один з претендентів зніме свою кандидатуру перед виборами, його опонент буде обраний у випадку, якщо набере більше 50 відсотків голосів.
l
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...