На Дніпропетровщині вбили юнака через привітання «Слава Україні!»

травня 21 / 2015
На Дніпропетровщині вбили юнака через привітання «Слава Україні!»

У місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області сталася бійка між двома компаніями молодих людей. 18-річного юнака, який викрикнув гасло «Слава Україні!», ударили ножем, в результаті чого він загинув. Про це повідомив начальник прес-центру обласного МВС Олексій Щербатов, пише газета «Сегодня».

«Там прогулювалися дві компанії. Одна - старша, друга трохи молодша. Одна з компаній була напідпитку. Юнак крикнув «Слава Україні!», це почули молодики у другій компанії. Між ними сталася суперечка і бійка», - процитувало Щербатова видання.

Як зазначається, ножове поранення отримав ще один хлопець. За непідтвердженою інформацією троє зловмисників на даний момент затримані, ведеться розслідування.

У свою чергу, голова дніпродзержинської організації «Правий сектор» Аскольд Можейко розповів, що у конфлікт між двома компаніями втрутився боєць батальйон «ОУН», який повернувся з Донбасу.

«Хлопці сиділи тверезі. Просто привітали один одного словами «Слава Україні», тут йшла компанія 35-річних мужиків. Вони були з дружинами, там була 7-річна дитина. Поруч був боєць ОУН, він почув, як ця компанія сепаратистів викрикнула мат в відповідь на «Слава Україні», то ж попросив забрати свої слова назад. Почалася бійка», - розповіли у «Правому секторі».

Боєць «ОУН» отримав поранення, а 18-річний хлопець від отриманої травми помер.

«Його вдарили заточкою в пахову артерію. У 8-й лікарні його оперував хірург, голова обласної організації «Правого сектора» Ростислав Винар. Він сказав, врятувати було неможливо. Такого не може бути, щоби в Україні за привітання «Слава Україні» вбивали. Ми будемо стежити за цією справою», - прокоментував інцидент Аскольд Можейко.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...