Учні з анульованими результатами ЗНО будуть допущені до випускових іспитів

травня 19 / 2015
Учні з анульованими результатами ЗНО будуть допущені до випускових іспитів

Міністерство освіти і науки дозволило учням, результати яких за зовнішнім незалежним тестуванням було анульовано, складати випускні іспити для отримання шкільних атестатів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Як зазначається, у зв'язку з тим, що певна кількість учнів допустила серйозні порушення при проходженні зовнішнього тестування з української мови та літератури і їх результати було анульовано, Міносвіти листом № 1/9-246 від 15.05.2015 року дозволило таким випускникам складати випускні іспити безпосередньо в школах.

«Такі учні, в разі успішного складання іспитів, зможуть отримати атестат про повну загальну середню освіту, однак не можуть бути нагороджені золотими або срібними медалями і не зможуть цього року вступати до вищих навчальних закладів», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 23 125 учасників зовнішнього оцінювання з української мови та літератури не змогли його пройти навіть з мінімально достатнім балом.

Слід зазначити, що у 2015 році оцінювання з української мови та літератури є обов'язковим для всіх випускників, а успішне його складання обов'язкове не тільки для охочих вступити до вишу, але й для отримання атестата про закінчення середньої освіти.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...