«Народний фронт» запропонував Тимошенко очолити Нацкомісію з регулювання тарифів ЖКГ

травня 19 / 2015
«Народний фронт» запропонував Тимошенко очолити Нацкомісію з регулювання тарифів ЖКГ

Фракція «Народного фронту» у Верховній Раді пропонує призначити Юлію Тимошенко головою Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«Учора (18 травня - ред.) на засіданні фракції «Народний фронт» за участі прем'єр-міністра ми одностайно проголосували за пропозицію до Юлії Володимирівни Тимошенко, як жорсткого послідовника відстоювання прозорих тарифів - очолити НКРЕКП, і не на словах, а на ділі показати, щоб тарифи в Україні були відповідні всім законам», - заявив народний депутат Антон Геращенко.

Як відомо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко регулярно критикує розмір тарифів в Україні, заявляючи, що вони сильно завищені. Останнє підвищення цін на газ для населення Тимошенко назвала «геноцидом нації».

Зважаючи на такі заяви Тимошенко, фракція «Народний фронт» пропонує критикам Уряду «не лише виголошувати заяви, а висувати свої кандидатури для керівництва ключовими напрямками, які регулюють чутливі питання».

«Ми знаємо, що вона має величезний досвід вирішення газових проблем і є величезним спеціалістом за останні двадцять років в області регулювання ринку електроенергетики, ринку газу і взаємодії з Російською Федерацією», - зазначив Геращенко.
Категорія : Україна


загрузка...