Новим головою ДСНС призначили Миколу Чечоткіна

травня 14 / 2015
Новим головою ДСНС призначили Миколу Чечоткіна

Кабінет міністрів звільнив Зоряна Шкіряка з посади виконувача обов'язків голови Державної служби з надзвичайних ситуацій і натомість призначив головою цього відомства Миколу Чечоткіна.

Про це повідомив журналістам після засідання уряду міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, відповідаючи на запитання про кадрові рішення в ДСНС.

Як повідомлялося, вчора, 13 травня, в.о. голови ДСНС подав заяву про відставку.

Нагадаємо, Зорян Шкіряк очолював українську рятувальну операцію в Непалі, яка замість очікуваної доби тривала цілий тиждень.

Шкіряка призначили виконувачем обов’язків голови ДСНС в березні, після того як за підозрою в корупції правоохоронці затримали попереднього очільника відомства Сергія Бочковського.

Зазначимо, Микола Чечоткін народився у 1965 році в Івано-Франківську.

у 1988 р. закінчив Київське вище танкове інженерне училище, у 2008 національну академію державного управління при президентові України.

з 2006 року займав керівні посади в центральному апараті Міністерства з надзвичайних ситуацій України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. З липня 2014 року займав посаду директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України.

Останнім місцем праці його було на посаді заступника в.о. голови ДСНС Зоряна Шкіряка. На цю посаду Чечоткіна призначили 31 березня 2015 року.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар