Щонайменше 1460 людей зникли на Донбасі, - І. Геращенко

травня 14 / 2015
Щонайменше 1460 людей зникли на Донбасі, - І. Геращенко

Уповноважений президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі, народний депутат Ірина Геращенко закликала голову делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні Алана Ешліманна активізувати роботу комітету на Донбасі, повідомляє прес-служба Петра Порошенка.

За її словами, саме організація МКЧХ має бути долучена до питання пошуку та ідентифікації зниклих безвісти в конфлікті на Донбасі.

«На сьогодні в списках зниклих безвісти є щонайменше 1460 людей. Дуже важливо встановити їх долю», - зазначила Геращенко.

Також вона наголосила на зацікавленості української сторони в тому, щоб МКЧХ був долучений до гуманітарних місій, які українська влада готова формувати і передавати на тимчасово окуповані території для підтримки потребуючих, в соціальні та медичні установи.

«Ми хочемо, щоб ці вантажі справедливо і адресно роздавалися. і тому виступаємо за залучення до цієї гуманітарної місії саме МКЧХ», - додала вона.

Також Геращенко поінформувала, що наступна зустріч гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи відбудеться у Мінську вже наступного тижня. Головними питаннями порядку денного буде обмін полоненими та гуманітарні вантажі.

У свою чергу, голова делегації МКЧХ в Україні заявив про готовність організації сприяти в допомозі тим, хто потерпає від конфлікту.

Нагадаємо, 8 травня президент України Петро Порошенко заявив, що внаслідок конфлікту на сході України загинули майже сім тисяч мирних жителів, зниклими безвісти вважають понад тисячу осіб.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар