Наступний призов на строкову військову службу в Україні триватиме з квітня до червня

травня 07 / 2015
Наступний призов на строкову військову службу в Україні триватиме з квітня до червня

Президент України Петро Порошенко вніс зміни в указ «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році».

Згідно з підписаним і оприлюдненим у четвер указом, термін весняного призову продовжено з травня до червня. Відтак, призов на строкову військову службу триватиме з квітня по червень.

Цим самим указом залишено термін осіннього призову з жовтня до листопада 2015 року.

Раніше Кабінет міністрів затвердив кількість громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу навесні цього року, - 21 126 осіб.

Згідно з розпорядженням Кабміну №274-р від 18 березня, оприлюдненим 31 березня, у Збройних силах України служитимуть 12 296 призовників, у Національній гвардії - 7630, у Державній спеціальній службі транспорту - 1200 осіб.

На строкову службу буде призвано українців віком 20-27 років. Термін служби незалежно від виду Збройних сил України продовжено до 18 місяців, особи з вищою освітою (магістри) служитимуть 12 місяців. Керівництво країни запевнило, що призовники не потраплять до зони АТО.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар