Для початку роботи антикорупційного бюро потрібно 500 працівників

травня 07 / 2015
Для початку роботи антикорупційного бюро потрібно 500 працівників

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник вважає, що 500 співробітників центрального апарату достатньо для початку роботи бюро.

Про це він сказав в інтерв'ю «Українським Новинам».

«Це приблизно 500 людей. Поки питання про створення регіональних бюро ще не вирішено. У принципі, є намір, щоб Бюро ефективно запрацювало до кінця року», - зазначив він.

Ситник наголосив, що створення центрального апарату антикорупційного бюро це першочергове питання. Максимальний штат бюро, з його слів, 700 людей.

Другим важливим кроком діяльності НАБ Артем Ситник вважає створення баз даних корупціонерів, над чим будуть працювати аналітичні підрозділи.

«Такі бази даних ефективно використовують у роботі за кордоном. Додатково ми будемо розробляти й бази даних корупціонерів», - сказав він.

Ситник не виключив, що у провадженні бюро будуть справи, які будуть називати політичними переслідуваннями.

«У нас, щойно затримують якогось чиновника, він відразу ж називає це все політичним переслідуванням... З огляду на механізми роботи НАБ, я виключаю всяку можливість політичних переслідувань», - зазначив він і додав, що у провадженні детективів будуть справи, які теж будуть називати політичними переслідуваннями, але відкритість і прозорість у роботі бюро, прописана в законі стане гарантією того, що реальних політичних переслідувань не буде.

Директор НАБ заявив, що керівництво бюро буде робити все для того, щоб перші детективи почали працювати якомога швидше.

Як повідомлялося, Ситник має намір залучити представників Федерального бюро розслідувань США до організації роботи бюро.
Категорія : Україна
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...