Саакашвілі відмовився від посади українського віце-прем'єра

квітня 30 / 2015
Саакашвілі відмовився від посади українського віце-прем'єра

Екс-президент Грузії, радник президента України, голова Дорадчої міжнародної ради реформ Михаїл Саакашвілі заявив, що українська влада запропонувала йому зайняти посаду віце-прем’єра, але він від цієї пропозиції відмовився, оскільки пов'язує своє майбутнє з Грузією.

«Це було б для мене великою честю. У цьому випадку мені довелося б прийняти українське громадянство і відмовитися від грузинського. Але я цього не зробив. Тому що вірю, що у моєї країни, у Грузії, велике майбутнє. Я це майбутнє буду будувати зі своїм народом», – сказав Саакашвілі.

«Звичайно, я повернуся до Грузії, щоб допомогти моєму народу. Моя кар'єра належить моєму народові», – заявив Саакашвілі в інтерв'ю азербайджанському телеканалу ANS, повідомляє «Interfax-Азербайджан».

Він також відмовився коментувати питання у зв'язку зі зверненням грузинської Генпрокуратури до Баку з вимогою видачі екс-президента.

Як повідомляють грузинські ЗМІ, Саакашвілі приїхав до столиці Азербайджану Баку для участі в III Глобальному форумі спільнот. Він прибув на форум у статусі української офіційної особи.

Напередодні стало відомо, що Головна прокуратура Грузії направила азербайджанській стороні вимогу затримати Михаїла Саакашвілі, який перебуває в міжнародному розшуку, і екстрадувати його в Тбілісі, проте відповіді з Баку поки не отримала.

Раніше грузинська прокуратура неодноразово безуспішно вимагала від України екстрадувати Саакашвілі в Грузію.
Категорія : Україна


Залишити Коментар