Українців просять фотографувати неякісний ремонт доріг

квітня 28 / 2015
Українців просять фотографувати неякісний ремонт доріг

Міністерство інфраструктури України просить повідомляти про неналежне виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах.

Про це йдеться на сторінці Міністерства у соціальній мережі Facebook.

«Цього року на ямковий ремонт доріг виділено 1,35 млрд грн. Ми хочемо, щоб ці кошти були використані максимально ефективно. Тож задля уникнення халатного ставлення відповідних служб та посилення контролю за виконанням робіт з ямкового ремонту Міністерство інфраструктури запрошує кожного з вас до співпраці. Пропонуємо вам, як платникам податків, виступити додатковою ланкою контролю та повідомляти нам про неналежне відношення до виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах України державного і місцевого значення», - йдеться у повідомленні.

Мінінфраструктури просить надсилати фотографії та координати з місця ремонту на електронну адресу roadcontrol@mtu.gov.ua.

Мінінфраструктури уточнює, що мова йде саме про траси та автодороги, які проходять поза населеними пунктами. За комунальні вулиці та дороги в містах, селах й селищах відповідає місцева влада.

«Порушенням технології можна вважати ремонт доріг без огородження місць виконання робіт та попередження водіїв, виконання ремонтних робіт в дощову погоду, тощо. На місці виконання робіт має бути інженерно-технічний працівник, який повинен мати технологічну карту виконання робіт або будь-який інший документ, що регламентує робочі операції, умови та порядок їх виконання, основні показники контролю операцій та результату роботи», - повідомляє Міністерство.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар