Глава АП заявив про необхідність скасування мораторію на продаж землі

квітня 14 / 2015
Глава АП заявив про необхідність скасування мораторію на продаж землі

Керівник Адміністрації президента Борис Ложкін заявив про необхідність вільного продажу землі сільськогосподарського призначення. За його словами, існуючий сьогодні мораторій на продаж такої землі може бути скасований уже з 1 січня.

Глава АП вважає, що поява вільного ринку землі сільськогосподарського призначення – це одна із ключових дій, яку необхідно здійснити, поряд з реформою держслужби і приватизацією держкомпаній.

«Ринок землі повинен з'явитися досить швидко. Мораторій може бути знятий вже з 1 січня 2016 року. Дуже на це сподіваюся», – заявив Борис Ложкін в інтерв’ю порталу Liga.net, опублікованому 14 квітня.

«Розумієте, всі розмови про те, що нашу землю прийде і всю хтось купить ... Землі в світі багато. Від Росії до Аргентини є багато місць, де землю можна купити абсолютно вільно у великих кількостях. В Україні не всі розуміють, що ми лише одні з гравців, у яких безліч конкурентів на цьому ринку», – додав Борис Ложкін.

Нагадаємо, що запуск ринку землі був закладений в програму дій уряду, але через розбіжності з цього питання всередині коаліції був відкладений.

Мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення, відповідно до Земельного кодексу України, діє до 1 січня 2016 року.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар