Бізнесмени зможуть отримати довідки і витяги он-лайн

квітня 08 / 2015
Бізнесмени зможуть отримати довідки і витяги он-лайн

Міністр юстиції Павло Петренко сьогодні, 8 квітня, презентував електронні сервіси Мін’юсту, завдяки яким можна он-лайн зареєструвати компанію, отримати витяги чи довідки про компанії.

На засіданні Кабінету міністрів він продемонстрував, як працюють ці сервіси, і сам отримав перший витяг по юридичній особі – Мін’юсту, пише «Економічна правда».

Павло Петренко нагадав, що на початку року було ухвалено законопроект про дерегуляцію і спрощення умов ведення бізнесу. «Міністерство юстиції – перше міністерство, яке запроваджує он-лайн сервіси по отриманню відповідних документів підприємцями через інтернет, без черг, без хабарів, в режимі он-лайн», - сказав він

За словами Петренка, раніше на отримання виписки, витягу, довідки потрібно було витратити від декількох годин до декількох тижнів, а тепер можна отримати їх за 5 хвилин, не виходячи з приміщення. Раніше також відкрили реєстр нерухомості, Єдиний реєстр підприємств і організацій, зокрема і щодо справ про банкрутство.

Жодних цифрових підписів не потрібно застосовувати. Заповнивши необхідні поля, потрібно сплатити за послугу карткою – вартість отримання витягу становить 45,68 грн плюс 3 гривні комісії отримує «Ощадбанк» – тобто загалом 48,68 грн. «Це 75% від вартості паперового зразка», - сказав Петренко.

Документ завантажується прямо з сайту. Після сплати присвоюється унікальний код. Гроші одразу йдуть до держбюджету. Після формування витягу його можна роздрукувати.
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...