У квітні-травні мобілізують понад 21 тис. українців

березня 31 / 2015
У квітні-травні мобілізують понад 21 тис. українців

Кабінет Міністрів затвердив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу у квітні-травні поточного року. Служити в цей період підуть 21 126 чоловіків

Згідно з розпорядженням Кабміну №274-р від 18 березня, оприлюдненому 31 березня, у Збройних силах України служитимуть 12296 призовників, Національній гвардії – 7630, у Державній спеціальній службі транспорту – 1200 осіб.

Для проведення призову у цей період буде витрачено загалом у квітні-травні - понад 1,967 млн грн. Сума коштів, необхідних для підготовки та проведення призову на строкову військову службу одного призовника, становить 93 грн 13 коп. (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із пунктів збору обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби). Кошти мають надійти до 10 квітня.

У Міноборони повідомили, що призову на строкову військову службу підлягають здорові чоловіки, яким на день відправки у військові частини виповнилося 20 років і які ще не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку.

До зони АТО військовослужбовців строкової служби не відправляють, наголосили в оборонному відомстві.

25 березня президент України збільшив чисельність Збройних сил України до 250 тис.

Зазначимо, паралельно в Україні проходить четверта хвиля мобілізації і в квітні розпочнеться її другий етап.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...