Рінат Ахметов купив надсучасний літак вартістю $50 млн

березня 24 / 2015
Рінат Ахметов купив надсучасний літак вартістю $50 млн

Олігарх Рінат Ахметов оновив свій авіапарк надсучасним реактивним літаком бізнес-класу Falcon 7Х, пише Главком з посиланням на декілька порталів, які збирають інформацію про повітряні судна та відстежують їх пересування.

Ринкова вартість судна, яке ще називають літаком арабських шейхів, досягає 50 мільйонів доларів. Зазначено, що літак здатний долати без дозаправки відстань в 11 тис. км, тому використовується для трансатлантичних перельотів.

Двоє аналогічних літаків використовуються спецзагоном російської державіакомпанії «Россия» для транспортування вищих посадових осіб Російської Федерації.

«Номер P4-SCM дістався Falcon 7X від його попередника – судна Falcon 900 EX, яким Ахметов користувався раніше. Власник, очевидно, давно продав застарілу модель – вже третій рік борт виконує рейси під іншим реєстраційним номером. І якщо на російського прем'єра Дмитра Медведєва і президента Володимира Путіна припадає по одному сучасному Falcon 7X, то у Ахметова, судячи з усього, їх два.», – йдеться у повідомленні.

Другий Falcon 7X - з бортовим номером М-SCMG - зареєстрований на компанію BlueSky Int Management (Віргінські острови). На профільних сайтах її пов'язують саме з українським бізнесменом. Місце прописки машини – аеропорт «Бориспіль», лише підкріплює таку версію. Реєстрація другого Falcon 7X сталася чотири роки тому.

Французька компанія, яка рекламує свою продукцію, зокрема, Falcon 7X дозволяє виконувати польоти і здійснювати посадки практично при будь-яких погодних умовах і при наявності мінімальної дистанції для зльоту-посадки. Falcon 7X здатний приземлятися в таких «складних» аеропортах як Ля-Моль (Сен-Тропе, Франція), Гштаад (Швейцарія) і Лондон Сіті, недоступних для інших великорозмірних бізнес-джетів.
Категорія : Україна


загрузка...