ВР відмовилась скасовувати закон про заборону російського кіно

березня 18 / 2015
ВР відмовилась скасовувати закон про заборону російського кіно

Верховна Рада України скасувала постанову про скасування рішення Верховної Ради України від 05 лютого 2015 року про прийняття в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України.

Постанова була внесена депутатами від Опозиційного блоку Юрієм Бойком та Михайлом Папієвим і мала на меті перешкодити підписанню закону №1317 “Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України”. Цей закон мав заборонити показ російских фільмів та серіалів в Україні.

Реєстрація цієї постанови була, за словами голови ВР Володимира Гройсмана, була єдиною перешкодою для підписання законопроекту.

Нагадаємо, законопроект передбачає повну заборону мілітарних російських серіалів та фільмів, випущених після 1991року. Також варто зауважити, що закон забороняє не лише російські антиукраїнські серіали, а усі, не залежно від того, де вони вироблені, адже «30% російського лайна знімається в Україні», - написав на своїй сторінці у Facebook один із авторів законопроекту Микола Княжицький.

Заборонено також усі без винятку фільми та серіали, вироблені в РФ з моменту початку рос агресії в Україні.

Закон вступить в дію через два місяці з дня його опублікування. Відтермінування пов’язане із тим, що телеканали мають переглянути своє мовлення.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар