Порошенко нагородив 158 військових, 95 з них - посмертно

березня 15 / 2015
Порошенко нагородив 158 військових, 95 з них - посмертно

Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення державними нагородами військовослужбовців, які виявили особисту мужність і високий професіоналізм у ході антитерористичної операції.

Про це в неділю, 15 березня, повідомили у прес-службі глави держави.

Як зазначається, указом від 14 березня № 144 державними нагородами відзначено 158 військовослужбовців Збройних Сил України, співробітників Міністерства внутрішніх справ і Державної служби з надзвичайних ситуацій. 95 воїнів нагороджені посмертно.

«Серед нагороджених у Збройних Силах України - 4 військових, вже вдруге отримують орден «За мужність», цього разу - за мужність, проявлену в боях на Дебальцевському плацдармі. Це сержант Сергій Мудрий, солдат Євген Панахида, старший сержант Андрій Прометній і старший солдат Роман Шваюк», - підкреслили в прес-службі.

Медаллю «За військову службу Україні» нагороджені шість бійців Національної гвардії, які забезпечували вихід частин і підрозділів ЗСУ з-під Дебальцевого. Це прапорщики Олег Бойко та Іван Глуханюк, капітан Артем Грушко, старші прапорщики Григорій Мазур та Сергій Малогулко і старший солдат Денис Пухнаревіч.

Орденами відзначено також трьох співробітників ГСЧС, які забезпечували евакуацію мирного населення з Дебальцевого. Це генерал-майор служби цивільного захисту Микола Ільченко, молодший сержант СЦЗ Олександр Миркевич та підполковник СЦЗ Олександр Стрющенко.

Військові, які отримали нагороди посмертно, загинули під час боїв у серпні-жовтні минулого року.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар