Екс-нардепа, який підписав протокол про диктаторські закони, заарештували

березня 10 / 2015
Екс-нардепа, який підписав протокол про диктаторські закони, заарештували

Під час досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом організації та проведення 16 січня 2014 року голосування у Верховній Раді України за законопроекти, спрямовані на перешкоджання проведенню мирних акцій протесту, Генеральна прокуратура України 26 лютого повідомила про підозру колишньому народному депутату України від Комуністичнеої партії України та секретарю Лічильної комісії Верховної Ради України Сергієві Гордієнку у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Зазначений народний депутат був секретарем Лічильної комісії Верховної Ради України та спільно з іншими членами підписав протокол лічильної комісії, яким фактично надали статус офіційного документа цим законам. У слідства є підстави вважати, що вказані закони практично не були проголосовані.

Печерський районний суд у вівторок, 10 березня, обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, повідомляє прес-служба ГПУ.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...