Прокуратура повернула державі мисливські угіддя Януковича

березня 06 / 2015
Прокуратура повернула державі мисливські угіддя Януковича

Апеляційний суд Київської області задовольнив скаргу прокуратури області та скасував рішення Вишгородського районного суду, яким було відмовлено у поверненні у державну власність мисливських угідь екс-президента Віктора Януковича. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Згідно з повідомленням, у державну власність повернуто 8,8 га лісу в адміністративних межах Сухолуцької сільської ради Вишгородського району вартістю понад 5,2 млн грн. Ця ділянка була витребувана з незаконного володіння ТОВ «Дом Лесника», оскільки прокуратурі вдалось знайти та довести порушення з боку Київської облдержадміністрації і Вишгородської райдержадміністрації при розпорядженні земельними ділянками.

За даними прокуратури чиновники обласного рівня вилучили землі лісового фонду, змінили його цільове призначення на «землі сільськогосподарського призначення» та передали їх у власність 14 громадянам. В подальшому дія линки були відчужені і у громадян на користь ТОВ «Дом Лесника». Вже для цього підприємства ще раз змінили цільове призначення земель на «будівництво та обслуговування готельно-ресторанного комплексу».

«Згідно з законодавством, повноваження щодо вилучення земель лісового призначення належать виключно до компетенції Кабінету Міністрів України», - йдеться в повідомлені прокуратури.

Як відомо, на цих землях розташована резиденція колишнього президента України Віктора Януковича «Акація» та його мисливські угіддя.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар