ЗСУ завершують відведення важкої техніки від лінії вогню, - Міноборони

березня 03 / 2015
ЗСУ завершують відведення важкої техніки від лінії вогню, - Міноборони

Українські Збройні сили завершують відведення озброєння калібром 100 мм від лінії зіткнення на Донбасі. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Зазначається, що від лінії, яка визначена мінськими угодами, за останній час була відведена фактично вся артилерія калібру 100 мм, в тому числі гармати «Рута» та «Рапіра».

У Міноборони зазначили, що процес проходить згідно з «Планом контролю з координації та реалізації комплексу заходів щодо виконання мінських угод», підписаного в Загальному центрі з контролю і координації питань про припинення вогню і поетапної стабілізації лінії розмежування сторін.

«Цей документ був погоджений з особами, які брали участь у підписанні мінських угод. Згідно з цим планом, озброєння мало відводитися одночасно обома сторонами конфлікту під наглядом спостережної місії ОБСЄ. Українська сторона суворо дотримується даних вимог і безперешкодно допускає спостерігачів до місць знаходження відведеного озброєння, чого неможливо домогтися від бойовиків», - йдеться у повідомленні.

«На жаль, російсько-терористичні війська в зоні конфлікту на Донбасі, продовжують концентрувати сили і засоби на окремих ділянках і напрямках, значно посилюючи свої основні ударні тактичні групи. Обстрілюють передові позиції українських військ, а також проводять атакуючі дії тактичного рівня», - зазначили у прес-службі відомства.

Раніше міністр оборони Степан Полторак заявив, що в разі, якщо бойовики не будуть виконувати вимоги мирного плану, то важке озброєння буде повернуто на позиції в рекордно короткі терміни.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар