Пшонці досі нараховується пенсія

березня 03 / 2015
Пшонці досі нараховується пенсія

Заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв заявив, що колишньому генпрокурору Віктору Пшонці досі нараховується пенсія.

Про це парламентар написав на своїй сторінці у Facebook.

«Як і обіцяв, з`ясував, чи отримує далі пенсію Віктор Пшонка. Пенсійний фонд стверджує, що не отримує. Але держава Україна нараховує пенсію пенсіонеру Пшонці, як жителю окупованого міста Донецьк», – написав він.

На думку Соболєва, цей факт – це ще один аргумент на користь введення політики повної економічної блокади окупованих територій.

Провівши консультації, депутат має намір підготувати відповідний законопроект.

«А Пшонці треба не пенсію нараховувати, а засудити та конфіскувати майно. Включно зі знаменитим своїм стилем будинком. Написав звернення нинішньому генпрокурору Віктору Шокіну із запитаннями, які результати в цій справі», – зауважив Єгор Соболєв.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати ухвалили закон, який передбачає скорочення виплат працюючим пенсіонерам на 15%. Також у законі є норма, яка передбачає припинення виплати спецпенсій. На них мають право народні депутати, державні службовці та прирівняні до них особи, судді, прокурори тощо.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар