ВР у п'ятницю заслухає звіт НБУ та Кабміну

березня 02 / 2015
ВР у п'ятницю заслухає звіт НБУ та Кабміну

Верховна Рада в п'ятницю, 6 березня, заслухає звіт керівництва Національного банку України та уряду з приводу соціально-економічної ситуації в країні.

За відповідне рішення проголосували 292 народних депутатів на засіданні в парламенті у понеділок, 2 березня.

«Ми говорили з урядом про те, щоб у п'ятницю розглянути питання фінансово-економічного блоку, Національного банку і, відповідно, ухвалити рішення українським парламентом за рекомендаціями кадрових рішень, які можуть бути розглянуті», – заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, передає Інтерфакс.

Гройсман також пообіцяв направити президенту Петру Порошенку пропозицію лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка про звернення глави держави до парламенту з пропозицією про відставку глави НБУ Валерії Гонтаревої.

Зазначимо, сьогодні засідання парламенту почалося о 17:30, хоча раніше планувалося о 16:00. Початок засідання затримувався, оскільки запропоновані для розгляду законопроекти узгоджувалися у фракціях, комітетах і на раді коаліції.

Крім того, фракція Радикальної партії Олега Ляшка заблокувала трибуну парламенту в залі засідань з вимогою відставки Гонтаревої. Ляшко заявив, що його фракція не розблокує трибуну доти, доки не буде розглянуто питання відставки глави НБУ і залучення її до відповідальності за економічну ситуацію в Україні.

Однак після ухвалення рішення про розгляд питання НБУ в п'ятницю трибуну було розблоковано.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...