Російські спецслужби готують новий Майдан в Україні, - The Sunday Times

лютого 23 / 2015
Російські спецслужби готують новий Майдан в Україні, - The Sunday Times

Розвідслужби Кремля задумали в Україні «новий Майдан». Про це пише британська газета The Sunday Times з посиланням на власні джерела інформації в Україні, передає УНІАН.

За даними джерел газети, Росія хоче отримати вигоду з наростаючого громадського невдоволення тим, «як київський уряд веде війну з підтримуваними Росією сепаратистами».

Зазначено, що «Кремль зосереджує увагу на західній частині країни, яка традиційно прихильна до Європи».

«Російські розвідники дуже успішно використовують спрямований на Порошенка громадський гнів для початку акцій протесту на ґрунті націоналізму, щоб тим самим відвернути увагу уряду від сходу».

«Їхня мета – націоналістичні хвилювання, які призвели б до нового Майдану і, як наслідок, до економічного і політичного хаосу. Після недавніх подій домогтися цього буде нескладно», –цитує думку неназваного українського «високопоставленого джерела в силових структурах» автор статті.

Співрозмовник The Sunday Times також стверджує, що у змові задіяні українські політики середнього ешелону.

Джерела видання також повідомили, що Порошенко «обмірковує введення воєнного стану в шести областях України, зокрема для розширення повноважень силових відомств у боротьбі з російським шпигунством».

Ще один співрозмовник газети, пов'язаний з батальйоном «Азов», сказав: «Якщо уряд не впорається ні з захистом країни, ні з викоріненням корупції, нам буде потрібен новий Майдан, щоб позбутися від нього, і наші батальйони зможуть у цьому допомогти».

Крім того, джерело в українській розвідці підтвердило, що на заході країни наростає невдоволення ходом бойових дій, яке Росія може використати у своїх цілях.

«В західних регіонах України у багатьох є відчуття, що вони і так близькі до Європи, і їм не хочеться гинути на війні з Росією на сході», – зазначило видання.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар