Снайперами на Майдані керував особистий помічник Путіна

лютого 20 / 2015
Снайперами на Майдані керував особистий помічник Путіна

До розстрілу людей на Майдані Незалежності причетний радник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, який керував групами снайперів під час Революції Гідності рік тому.

«Генеральна прокуратура і СБУ встановили чіткий російський слід у розстрілі Майдану. Слідство, нарешті, отримало доступ до записів приватних телефонних розмов Януковича з представниками російських силових структур. Вони разом заздалегідь готувалися до розстрілу. Буквально днями керівництво Служби безпеки проінформувало про те, що бійці «Альфи» дали свідчення, що помічник президента Росії Владислав Сурков керував організацією снайперських груп іноземців на Майдані», – сказав президент України Петро Порошенко 20 лютого під час виступу на церемонії вручення державних нагород членам сімей Героїв Небесної Сотні.

Про причетність радника Путіна Владислава Суркова до розстрілу Майдану заявив напередодні голова СБУ Валентин Наливайченко.

За словами голови СБУ, наприкінці 2013 – початку 2014 року до Києва приїжджали три групи співробітників Федеральної служби безпеки для організації і планування розгонів учасників акції протесту в столиці України.

«В рамках цього провадження є посади, прізвища, копії паспортів, дати їх в'їзду-виїзду, яким зв'язком вони користувалися, в яких приміщеннях перебували, як радник президента Путіна Сурков ними керував у Києві», – сказав Наливайченко в ефірі телеканалу «1+1».
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар