Люди Кадирова готували замах на сім’ю Зеленського

лютого 10 / 2015
Люди Кадирова готували замах на сім’ю Зеленського


Співробітники міліції знешкодили 7 членів злочинного угруповання, які готували акти насильства щодо лідера студії "Квартал-95" Володимира Зеленського та членів його сім'ї.

«УБОЗом Харківської області спільно з ГУБОЗом МВС затримано злочинну групу з 7 осіб, один із яких за оперативними даними, має зв'язок з главою представництва Чеченської республіки. Ця група протягом півроку збирала інформацію стосовно Володимира Зеленського та членів його сім'ї, як у Києві, так і в Кривому Розі, звідки Володимир родом», − повідомив радник глави МВС України Антон Геращенко у себе в Facebook.

Він також зазначив, що саме це угруповання підпалило в грудні минулого року автомобіль Зеленського.

«З метою недопущення подальшого знищення майна, а також можливого фізичного усунення Зеленського та його рідних, було прийнято рішення про затримання цієї групи», − заявив радник глави МВС.

Геращенко повідомив, що при проведенні обшуків у будинках затриманих вилучено великий арсенал зброї.

«Зараз слідчі й оперативники з'ясовують, з якою метою негідники вистежували Зеленського та членів його сім'ї − це була підготовка до банального пограбування або викрадання з метою вимагання, чи це була помста за сатиру на адресу Рамзана Кадирова», − підкреслив Геращенко.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...