У швейцарському банку знайшли рахунки екс-міністра оборони України

лютого 09 / 2015
У швейцарському банку знайшли рахунки екс-міністра оборони України

Колишній міністр оборони України (лютий – грудень 2012) Дмитро Саламатін тримав на рахунках у швейцарському банку HSBC $11,4 млн.

Про це пишуть «Ведомости» з посиланням на дані зі швейцарського відділення банку HSBC про його клієнтів приблизно з 200 країн.

Дмитро Саламатін, який тримав на рахунках в HSBC в 2006-2007 рр. $11,4 млн, занесений до списків як російський клієнт, оскільки своєю адресою він вказав будинок в найдорожчому селищі Москви – Срібному Бору, по сусідству з колишніми керівниками ФСБ. За даними Росреєстру, ділянка за адресою Центральний проїзд Срібного Бору, вул. 73, д. 8, належить його дружині Наталії Саламатіній.

Саламатін перебрався з Росії до України в 1999 р. і отримав громадянство України у 2004 р. З 2006 р. він був депутатом Верховної ради від Партії регіонів Віктора Януковича, в 2010 р. очолював українську держкомпанію з експорту та імпорту продукції та послуг військового призначення, а в 2011 р. – «Укроборонпром».

З лютого по грудень 2012 р. Саламатін був міністром оборони України, а потім – радником Януковича. Депутати Верховної ради звинувачували Саламатіна у зв'язках з російськими спецслужбами.

За словами людини, близької до Саламатіна, він з 90-х рр. займався бізнесом, інвестував у фінансові інструменти і гроші заробив задовго до початку кар'єри депутата і держслужбовця.

ГПУ розслідує діяльність українських міністрів оборони за останні роки.

Як нагадує РБК-Україна, раніше у Генпрокуратурі України заявили, що дії колишніх міністрів оборони України Павла Лебедєва, Дмитра Саламатіна та Анатолія Гриценка як міністрів оборони призвели Збройні сили України до неналежного стану бойової готовності.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...