Харківську медсестру, яка добивала ногами «майданівця», засудили до 1,5 року

лютого 09 / 2015
Харківську медсестру, яка добивала ногами «майданівця», засудили до 1,5 року

Дзержинський райсуд Харкова визнав медсестру Ольгу Воржеїнову винною в хуліганстві під час подій 13 квітня 2014 року в центрі Харкова.

Як повідомляє МедіаПорт, їй призначено покарання у вигляді одного року і шести місяців обмеження волі в колонії-поселенні.

У свою чергу Ольга Воржеїнова вину не визнала, хоча потерпілий Володимир Силевич неодноразово звертався до Воржеїнової з проханням попросити вибачення. Крім цього, вона вважає свою справу політичною.

Жінку засудили за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, скоєне групою осіб).

Під час судового засідання представники держобвинувачення просили призначити Воржеїновій покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки.

Нагадаємо, 13 квітня 2014 року у Харкові люди з битами та у масках напали на активістів Євромайдану, які розходилися зі свого мітингу. Постраждало близько 50 осіб, у тому числі один працівник міліції. До лікарні загалом звернулося 14 чоловік.

Пізніше в інтернеті з’явилося відео, на якому чоловік і жінка ногами добивають побитого чоловіка, який сидить на східцях підземного переходу.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (злісне хуліганство із застосуванням предметів для нанесення тілесних ушкоджень).

Під час проведення слідчо-оперативних заходів було встановлено особу, яка, згідно із доказами, брала активну участь у побитті активістів Євромайдану. Нею виявилася 53-річна жителька Чугуєва Харківської області, яку 17 квітня затримали правоохоронці.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...