Коридори для евакуації з Дебальцевого та Авдіївки закриті

лютого 09 / 2015
Коридори для евакуації з Дебальцевого та Авдіївки закриті

Зелені коридори з Дебальцевого та Авдіївки Донецької області закриті, евакуація людей буде продовжена за допомогою броньованих автомобілів.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник голови ДСНС Василь Стоєцький, передає ЛІГАБізнесІнформ.

«На сьогодні такі коридори відсутні, але незважаючи на це, на сьогодні і на завтра намічені конкретні об'єкти, конкретні пункти збору, де підуть автобуси і наші броньовані вантажівки і будуть вивозити людей. У таких гарячих точках як Чорнухіне, наприклад, люди і раніше не хотіли сідати в автобуси, а більше довіряли броньованим автомобілям», – сказав він.

За словами представника ДСНС, уже вивезено понад 150 осіб за допомогою цих броньованих автомобілів, які перефарбовані у білий колір, з відповідними написами, що це гуманітарний транспорт, який не можна чіпати.

Стоєцький уточнив, що такі вантажівки можна використовувати лише у денний час, оскільки у темряві білий колір складно розрізнити, і вони можуть потрапити під обстріл.

«Сьогодні-завтра ця робота продовжиться. За кермо вантажівок і автобусів, якщо цивільні люди відмовляються, сідають наші співробітники і виконують своє бойове завдання», – зазначив він.

Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, у свою чергу, нагадав, що зелені коридори з Дебальцевого та Авдіївки працювали протягом двох днів, за цей час із міст вдалося вивезти понад тисячу людей.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...