Банк «Надра» визнано неплатоспроможним

лютого 06 / 2015
Банк «Надра» визнано неплатоспроможним

Національний банк України визнав неплатоспроможним банк «Надра», що входить до групи найбільших банків і належить структурі Group DF Дмитра Фірташа, повідомляє прес-служба НБУ.

«5 лютого правління Національного банку України прийняло постанову №83 про віднесення банку «Надра» до категорії неплатоспроможних. Основна причина віднесення банку до категорії неплатоспроможних - недокапіталізація банка відповідно до вимог стрес-тестування і неприведення діяльності у відповідність з вимогами законодавства України», - йдеться в повідомленні.

Нацбанк такожє наголошує, що 99% усіх вкладників банку «Надра» мають вклади в межах гарантованої Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суми 200 тис. грн, тому вони отримають свої вклади в повному обсязі.

Загальний обсяг усіх виплат вкладникам ПАТ “КБ “Надра” становитиме понад 3,6 млрд. грн.

Національний банк зазначив, що віднесення ПАТ “КБ “Надра” до категорії неплатоспроможних стало наслідком його нежиттєздатності ще з часу введення тимчасової адміністрації у 2009 році, призначення якої було викликано, зокрема, ризиковою діяльністю попереднього менеджменту.
Категорія : Україна


загрузка...