Суд заборонив «Інспектора Фреймут»

лютого 05 / 2015
Суд заборонив «Інспектора Фреймут»

Господарський суд міста Києва задовольнив позов Нового каналу і зобов'язав телеканал «1+1» припинити виробництво і трансляцію програми «Інспектор Фреймут», ведучою якого є телеведуча Ольга Фреймут. Канал «1+1» не згоден з рішенням суду першої інстанції та вже подав апеляцію. Про це пише видання «Телекритика».

Господарський суд також задовольнив позовні вимоги Нового каналу в частині матеріальної компенсації та зобов'язав канал «1+1» і компанію «1+1 production» виплатити Новому каналу 1,2 млн грн за порушення авторських прав на літературний твір - «Типовий сценарій телевізійної програми "Ревізор"».

Нагадаємо, восени 2014 року Новий канал подав до суду на телеканал «1+1» за порушення прав інтелектуальної власності. Приводом для позову стала поява на «1+1» програми «Інспектор Фреймут» з телеведучою Ольгою Фреймут, яка раніше вела на Новому каналі проект «Ревізор».

На думку представників Нового каналу, сценарій, за яким знята програма, повністю відповідає сценарію програми «Ревізор». Новий канал за порушення його авторських прав вимагав від «1+1» грошову компенсацію в розмірі 1,2 млн грн, яка була розрахована як подвійна ціна продажу формату програми «Ревізор».

«1+1» вважає, що не порушував прав Нового каналу. «Ми створили власний аудіовізуальний продукт, на який маємо право власності», - зазначила юрисконсульт «1+1» Лариса Варичева. Вона також додала, що в Україні немає практики юридичного захисту у сфері інтелектуальної власності формату, а також концепції телепрограми. Канал «1+1» подав апеляцію.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар