На Донбасі понад 3000 псевдо-переселенців отримали ₴9 млн

січня 27 / 2015
На Донбасі понад 3000 псевдо-переселенців отримали ₴9 млн

У Луганській області співробітники Служби безпеки України припинили незаконну діяльність групи корумпованих посадовців державних установ, які сприяли незаконному оформленню пенсій та нарахувань соціальних виплат псевдо-переселенцям з тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Встановлено, що чиновники Управління пенсійного фонду та Управління праці й соціального захисту Марківського району за грошову винагороду оформлювали пенсії та соцвиплати особам, які начебто переселилися на Марківщину. Однак з’ясували, що ці люди навіть не бували у Марківці.

«Організатори розробили корупційний механізм надання «пенсійних послуг». Переоформлення кожної пенсії т.зв. «переселенців» на контрольованій Україною території вони оцінили у 1,5 тис. грн., чиновникам у Марківці, які через посередників отримували документи, з цієї суми віддавалося по 200 грн», – йдеться у повідомленні.

За попередніми підрахунками, у листопаді-грудні 2014 року зловмисники безпідставно оформили пенсії та виплати понад 3 тис. мешканців окупованих територій, що коштувало державному бюджету України понад 9 млн. грн.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Під час обшуків було вилучено документальні підтвердження протиправної діяльності чиновників.

Тривають перевірки в інших районах області з виявлення подібних правопорушень.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...