Порядок виїзду за кордон українських військовозобов'язаних збираються змінити

січня 27 / 2015
Порядок виїзду за кордон українських військовозобов'язаних збираються змінити


[b]У Генштабі ЗСУ звернулися до уряду з пропозицією розробити законопроект про порядок виїзду військовозобов'язаних громадян України за кордон.
[b]
Про це на нараді в Адміністрації Президента щодо запобігання корупції при проведенні мобілізації повідомив начальник мобілізаційного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ полковник Олег Бойко, передає кореспондент УНН.
Він запропонував уряду розробити зміни до законодавства "щодо порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу за мобілізації на особливий період".
За словами О. Бойко, необхідність внесення змін правил перетину кордону викликана тим, що в ході нинішнього етапу мобілізації випадки, коли військовозобов'язані у великих кількостях виїжджають за кордон для ухилення від призову.
За інформацією Тернопільського військового комісаріату, з метою ухилення від мобілізації, громадяни масово звільняється з роботи і виїжджають за кордон, зокрема в одному з селищ два автобуси місцевих жителів виїхали до Росії.
Крім того, представник Генштабу запропонував переглянути в бік зменшення переліку підприємств, установ та організацій, які звільняються від поставок техніки при мобілізації.
Нагадаємо, Президент РФ Володимир Путін заявив, що термін перебування громадян України, насамперед призовного віку, на території Росії може бути збільшений.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...