Україна скликає екстренне засідання з НАТО

січня 25 / 2015
Україна скликає екстренне засідання з НАТО


У зв'язку з загостренням безпекової ситуації на сході України, насамперед у Маріуполі, українська сторона ініціює скликання термінового засідання Комісії Україна-НАТО для обговорення ситуації та подальших дій.
Про це кореспонденту Європейської правди повідомили в неділю в постійному представництві України при НАТО.
"Місія України при НАТО активувала механізм кризових консультацій з Альянсом відповідно до Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО" - заявив Європейській правді заступник голови місії Єгор Божок.
"Глава Місії України при НАТО Ігор Долгов ініціював перед генсекретарем НАТО скликання термінового засідання Комісії Україна-НАТО для обговорення ситуації та подальших дій" - додав він.
Проведення засідання очікується в понеділок 26 січня.
Як повідомляється, між Місією України при НАТО та офісом генерального секретаря альянсу, політичними та військовими органами організації, постійними представництвами союзників в штаб-квартирі НАТО йде активний обмін інформацією щодо останнього розвитку подій.
Як відомо, генсек НАТО в суботу виступив з заявою, в якій зазначив, що наступальні дії бойовиків на Донбасі підтримують російські війська і закликав Росію припинити військову, політичну та фінансову підтримку сепаратистів, та припинити дестабілізацію ситуації в Україні
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...