ВР розгляне питання відставки генпрокурора

січня 24 / 2015
ВР розгляне питання відставки генпрокурора

Голова парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв заявив, що у Верховній Раді знайшлась достатня кількість голосів депутатів, щоб Верховна Рада розглянула питання про відставку генпрокурора Віталія Яреми.

«Вже сьогодні можна сказати про те, що збереться достатня кількість підписів парламентарів під постановою про відставку генпрокурора Віталія Яреми Розгляд питання про недовіру генпрокурору відбудеться у сесійній залі парламенту, сьогодні це вже очевидний факт», – заявив 23 січня Єгор Соболєв, повідомляє прес-служба «Самопомочі».

Соболєв також заявив, що активність, яку ГПУ почала демонструвати після початку збору підписів депутатів за відставку генпрокурора, є ще одним свідченням, що саботаж розкриття резонансних справ здійснювався свідомо.

«І заочний арешт Януковича та Азарова, і оголошення про підозру цілому колу осіб, до яких вона не оголошувалася місяцями. Це підтверджує саботаж. Прокуратура могла зробити все це ще минулого року. Те,що ці дії почалися під загрозою відставки – свідчить, що вона потрібна. Адже як тільки питання відставки втратить актуальність, знову почнеться тотальний саботаж», – сказав Соболєв.

Раніше у п’ятницю «Самопоміч» опублікувала на свої сторінці у Facebook інфографіку, з якої випливає, що розгляду питання про відставку Яреми підтримали 123 депутати. Для того, щоб Верховна Рада розглянула це питання необхідні підписи 150 депутатів.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...