СБУ оголосила про посилення рівня протидії тероризму у всій Україні

січня 21 / 2015
СБУ оголосила про посилення рівня протидії тероризму у всій Україні

Служба безпеки України посилює рівень задіяння усіх суб'єктів по боротьбі з тероризмом на всій території країни. Про це у вівторок ввечері, 20 січня, повідомив прес-центр СБУ.

«Службою безпеки України у співпраці з усіма силовими міністерствами та відомствами будуть вживатися усі можливі заходи для недопущення дестабілізації ситуації з боку диверсантів і терористів», – йдеться в повідомленні.

Для забезпеченні українських громадян захистом та спокоєм, рівень задіяння усіх суб'єктів по боротьбі з тероризмом на всій території України посилюється.

У відомстві також наголосили: «Просимо усіх зберігати спокій та допомагати Службі та всім іншим українським силовим структурам у боротьбі з ворогом, інформуючи про загрози вчинення диверсій, провокацій чи терористичних актів. Інформацію просимо надсилати, зокрема, на нашу гарячу лінію: 0-800-501-482 та електронну пошту callcenter@ssu.gov.ua».

Нагадаємо, 20 січня штаб АТО зафіксував підхід до українсько-російського кордону ще трьох батальонно-тактичних груп Збройних сил Російської Федерації
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар