Кримські депутати забрали в Ахметова «Крименерго»

січня 21 / 2015
Кримські депутати забрали в Ахметова «Крименерго»

Влада окупованого Криму прийняла рішення про націоналізацію ПАТ «ДТЕК Крименерго» з метою забезпечення енергобезпеки півострова. За відповідне рішення проголосувало 66 депутатів кримського парламенту, повідомляє «КримІнформ».

Прем’єр-міністр самопроголошеної республіки Сергій Аксьонов заявив, що підприємство не стало надійним партнером і з ним не вийшло ефективної роботи.

«Вважаємо, що енергетика повинна знаходитися в руках держави, і в цьому випадку наші дії обумовлені в першу чергу інтересами республіки, інтересами Росії», - сказав Аксьонов.

Нагадаємо, ще в липні минулого року уряд анексованого Криму отримав право примусового викупу стратегічних об'єктів.

У 2012 р. компанія ДТЕК, що входить до холдингу «СКМ» Ріната Ахметова, переміг в конкурсі з приватизації 45% акцій «Крименерго», заплативши 256,1 млн грн при стартовій ціні 246,1 млн грн. Пізніше ДТЕК збільшила свою частку в «Крименерго» до 57,5%.

25% акцій «Крименерго» належало НАК «Енергетична компанія України». Фонд держмайна планував продати їх в 2014 р. Власником ще 10,77% акцій була офшорна компанія Garensia Enterprises Limited (Кіпр), яку пов'язують з бізнесменом Костянтином Григоришиним.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар