Влада надто пізно почала боротися з тероризмом, – експерт

січня 21 / 2015
Влада надто пізно почала боротися з тероризмом, – експерт

Служба безпеки України разом з усіма іншими правоохоронними органами давно вже мали б працювати на випередження у боротьбі з терористичною загрозою.

Так екс-нардеп, розробник багатьох законів у сфері безпеки та оборони Георгій Манчуленко прокоментував рішення з приводу посилення рівня задіяння усіх суб'єктів боротьби із тероризмом.

«СБУ, МВС, Національна гвардія, Генпрокуратура разом з усіма іншими правоохоронними органами спеціального призначення, зокрема з Управлінням державної охорони, мають діяти рішуче, працювати на випередження, щоб не дозволити загрозі тероризму розповзатися по країні», – сказав Манчуленко в коментарі Укрінформу.

Він зазначив, що саме Служба безпеки України за законом несе повну відповідальність за проведення Антитерористичної операції, тому повинна була посилювати рівень боротьби з тероризмом заздалегідь, спланувати відповідний комплекс заходів і бути координатором його виконання.

«Такі заходи треба було робити принаймні півроку тому, тобто брати під посилений контроль Службою безпеки звільнені населені пункти, а також області, які межують із зоною АТО, та інші, де Росія намагалася розхитувати ситуацію»,- сказав Манчуленко.

Експерт наголосив, що насамперед потрібно взяти під особливу охорону всі стратегічні об'єкти, системи комунікацій, транспортну інфраструктуру тощо.

Якщо ж правоохоронці будуть рухатися лише «за наслідками», вважає Манчуленко, ситуація може погіршуватися, адже Росія, на його думку, намагатиметься не зупинитися на Донбасі.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...