Українські телеканали можуть припинити мовлення

січня 21 / 2015
Українські телеканали можуть припинити мовлення

В цьому місяці Державний концерн РРТ (концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення) ухвалив рішення про суттєве збільшення цін на надання телекомунікаційних послуг у 2015 році на 19%.

Причиною перегляду цін у концерні називають складну економічну ситуацію країни.

Як повідомляє ТСН, у ситуації з «Новим каналом» (входить до Star Light Media Віктора Пінчука) концерн вирішив піти законним шляхом і звертатися до суду для врегулювання розбіжностей в ціні, а в аналогічній ситуації з каналами «1+1», ТЕТ і «2+2» (входять до «1+1 Медіа» Ігоря Коломойського) концерн повідомляє про відключення без передачі справи до суду.

«З точки зору законодавства України такі дії концерну РРТ є незаконними. Справа має бути передана до суду, а розбіжності повинні вирішуватися правовим шляхом», – зазначають в «1+1 Медіа».

У той же час, згідно із заявою керівника Національної телекомпанії України (НТКУ) Зураба Аласанії, «Перший Національний» і зовсім не в змозі сплатити заявлену концерном суму, а телеканали «1+1» та «Інтер» несуть ще і соціальне навантаження, оплачуючи мовлення по селах.

ТСН зазначає, що канали, як і раніше несуть витрати ще й за оплату послуг ТОВ «ЗЕОНБУД».

«По суті, за поширення сигналу потрібно платити двічі – концерну РРТ та компанії «ЗЕОНБУД». Весь цей спір може призвести до раптового відключення низки національних каналів, які не домовилися з концерном. Це, в свою чергу, призведе до зникнення мовлення інформаційних каналів в непростий для нашої країни час», – застерігається в повідомленні.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...