Придніпровська ТЕС під загрозою зупинки, – Міненерго

січня 20 / 2015
Придніпровська ТЕС під загрозою зупинки, – Міненерго

На Придніпровській тепловій електростанції ПАТ «Дніпроенерго» склалася критична ситуація з запасами вугілля. Про це заявив міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин, передає РБК.

«Під ризиком зараз Придніпровська станція, тому що на ній залишилось менше п’яти тисяч тонн вугілля, це на 2-3 дня роботи», – заявив міністр.

Також він додав, що «на Трипільській та Зміївській (ТЕС, – ред.) більше 10 тисяч (тонн вугілля, - ред.) Це, звичайно, небагато, але головне, що потік йде з порту і, в принципі, є впевненість, що до кінця місяця ці станції будуть працювати... А це додатковий час, щоб завезти вугілля ще звідкись».

Зазначимо, Придніпровська ТЕС розташована на лівому березі Дніпра в межах Дніпропетровська. Забезпечує регіон Наддніпрянщини та Дніпропетровську область електричною енергією, а Дніпропетровськ, крім електричної енергії, ще й теплової енергією.

Восени 2014 року в Україні склалася критична ситуація із забезпеченням вугіллям ТЕС і, як наслідок, виробництвом достатньої кількості електроенергії. У першу чергу це було пов'язано з конфліктом на Донбасі.

У підсумку Україна домовилася про закупівлі необхідного вугілля (антрациту і його замінника) в ПАР і Росії.

20 січня 2015 р. міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин повідомив, що Україна потроху накопичує запаси вугілля.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар