Усіх співробітників ДАІ звільнять

січня 19 / 2015
Усіх співробітників ДАІ звільнять

У зв’язку з реформами Державтоінспекції, всі чинні співробітники ДАІ будуть звільнені. Про це у понеділок, 19 січня, заявила на брифінгу перший заступник голови Міністерства внутрішніх справ України Ека Згуладзе, передає РБК-Україна.

«Буде повністю реорганізована ДАІ, і на її базі буде створена патрульна служба з більшими повноваженнями», – заявила Згуладзе.

Вона зазначила, що всі співробітники ДАІ будуть звільнені, і буде оголошено відкритий конкурс, в якому зможуть взяти участь всі охочі. Заявки на участь у конкурсі будуть прийматися до 6 лютого, навчання розпочнеться в перший тиждень березня. Навчання триватиме приблизно три місяці. Також передбачена стипендія – в середньому 2 тис. грн.

Тим часом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав на своїй сторінці у Facebook, що в МВС стартував набір у патрульну поліцію.

«З Богом! Ми починаємо процес створення нової патрульної служби МВС. Конкурсний відбір, навчання, тести і напередодні літа матимемо в Києві нову патрульну поліцію. ДАІ буде ліквідована. Частину її функцій візьме на себе патрульна поліція», - написав міністр.

Аваков також опублікував список вимог до кандидатів для участі в конкурсі, який триватиме до 6 лютого.

Як повідомлялось, реформування МВС розпочнеться з об'єднання ДАІ і ППС.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар