Порошенко ініціює скасування депутатської недоторканості

січня 16 / 2015
Порошенко ініціює скасування депутатської недоторканості

Президент України Петро Порошенко підготував законопроект, що передбачає скасування депутатської недоторканості. Про це він сказав під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій, передає прес-служба глави держави.

«Хотів би звернути увагу на застарілий борг, який міститься в нашій коаліційній угоді. Тому я взяв ініціативу на себе і підготував проект закону, який передбачає повне скасування депутатської недоторканності», – заявив президент.

Він наголосив, що цю ініціативи підтримує суспільство.

«Це те, що більшість нас з вами обіцяли під час виборів. Як президент, як гарант Конституції, гарантую збереження демократії в державі. У нас не будуть переслідувати за політичними ознаками, незалежно від того, політичний діяч при владі, чи в опозиції», – сказав він.

Крім того, Порошенко запропонував разом зі скасуванням депутатської безкарності обмежити недоторканність суддів.

«Сьогодні рівень довіри до судової системи та рівень корумпованості судової системи не є питанням лише в Україні. На всіх міжнародних зустрічах перше питання – реформа судової системи», – сказав глава держави.

За його словами, інститут судової недоторканності повинен бути приведений до європейських стандартів.

Зазначимо, законопроект №1776 про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України і суддів сьогодні внесений у Верховну Раду.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...