Ярема розповів, скільки грошей в українських банках тримають поплічники Януковича

січня 05 / 2015
Ярема розповів, скільки грошей в українських банках тримають поплічники Януковича

Генеральна прокуратура України заочно засудила 22 осіб, які причетні до зв'язків з екс-президентом Віктором Януковичем.

Про це під час перебування в Краматорську Донецької області заявив генеральний прокурор України Віталій Ярема, інформує УНН.

«Ті посадові особи – і Янукович, і його прибічники, які чинили злочини проти людяності – вони перебувають в Російській Федерації - затримати їх сьогодні дуже важко. Тому законодавець прийняв рішення про заочне засудження, яке дасть можливість нам визначати винуватість чи невинуватість тих людей, яких сьогодні оголошено в розшук, – а це 22 особи із числа прибічників Януковича. І визнати, показати всьому світу, що вони вчинили цей злочин. І повернути українські кошти, які були викрадені з бюджету і сьогодні знаходяться на рахунках високопосадовців уряду Азарова-Януковича», – наголосив генпрокурор.

За словами Яреми, таким чином Україна зможе повернути вивезені гроші, які перебувають на рахунках у поплічників Януковича.

«На банківських рахунках в Україні знаходиться 1 мільярд 800 мільйонів доларів. 6 мільярдів гривень. За кордоном – це і в країнах Прибалтики та Швейцарській конфедерації знаходиться близько 1,5 мільярда доларів, швейцарських франків, євро. Це кошти, які вивезені з України, і вони заарештовані за нашим поданням. Я сподіваюсь, що після винесення вироку судами по заочному засудженню ми обов'язково ці кошти повернемо», – зазначив Ярема.

Раніше Ярема натякнув, що арешт чиновників режиму Януковича – це не його компетенція.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар