В окупованому Криму закрили обмінники валюти

січня 04 / 2015
В окупованому Криму закрили обмінники валюти

У Сімферополі з 1 січня 2015 року перестали працювати пункти обміну валют. Така заборона нібито передбачена російським законодавством.

«Сьогодні (3 січня, – ред.) хотів придбати валюту в обміннику, прийшов, а там не приймають людей, кажуть, що з Нового року вже не працюють. Мовляв, за російськими законами їм заборонили працювати», – розповів виданню «Крим. Реалії» один з місцевих приватних підприємців.

Інформацію, що обмінники справді більше не працюватимуть, підтвердив виданню й один із співробітників обмінного пункту на Центральному ринку в Сімферополі.

«Згідно із законам Росії, наші обмінники повинні бути закриті. Якщо за України ми спокійно працювали, мали ліцензії, платили податки, то тепер купити-продати валюту можна буде або в банку, заповнивши купу документів, серед яких ви повинні будете пояснити походження у вас грошей на покупку валюту, або повідомити звідки у вас валюта, якщо ви зібралися її продати. У таких умовах, напевно, багато моїх колег підуть на «чорний ринок», – розповів співробітник сімферопольського обмінника.

Як відомо, 1 січня 2015 року закінчився так званий перехідний період, упродовж якого мали бути врегульовані питання інтеграції Криму та Севастополя в економічну, фінансову, кредитну й правову системи Російської Федерації.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...