Кого торкнеться новий автоподаток?

січня 03 / 2015
Кого торкнеться новий автоподаток?

У Міністерстві фінансів України повідомили, що податок на автомобілі з великим двигуном торкнеться лише 17300 машин.

Про це сьогодні, 3 січня, на брифінгу заявив заступник міністра фінансів Денис Фудашкін, інформує LB.ua.

"Відповідно до змін у податкове законодавство, розширено застосування податку на майно і оподаткування дорогих автотранспортних засобів. Це стосується винятково автомобілів з об'ємом двигуна більше 3 літрів і терміном експлуатації до 5 років", - пояснив чиновник.

Фудашкін наголосив, що власники таких автівок будуть зобов'язані платити 25 тисяч гривень податку на рік: "Це стосується 17300 автомобілів в країні при 1,3 млн зареєстрованих машин".

"Інші нові податки на авотранспортні засоби ми не вводили. Був скасований податок на першу реєстрацію, база оподаткування якого збігається з акцизним податком на автотранспортні засоби, тому платіж був об'єднаний", - резюмував заступник міністра.

Нагадаємо, 1 січня 2015 року набули чинності поправки до Податкового кодексу України, згідно з якими вводиться транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлений акцизний збір на переобладнані автомобілі.

Згідно із нововведеннями, тепер власники так званих "розкішних" автомобілів з об'ємом двигуна понад 3 тис. куб. см і не старше 5 років - будуть зобов'язані сплачувати річний податок у розмірі 25 тис. грн.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар