Офіс "Інтера" закидали цеглою та камінням

січня 03 / 2015
Офіс "Інтера" закидали цеглою та камінням

Телеканал "Інтер" заявив про напад на приміщення свого офісу. Ніхто із співробітників не постраждав.

У прес-службі телеканалу повідомили, що близько 20 невідомих осіб у масках закидали офіс цеглинами і камінням та розбили скло вхідної зони на першому поверсі.

Кілька людей із групи нападників затримані представниками органів внутрішніх справ України.

"На тлі істерії, штучно сфабрикованої навколо "Інтера" протягом останніх кількох днів, напад на офіс компанії і пошкодження майна телеканалу ми вважаємо ще однієї провокацією і спробою тиску на канал. Вимагаємо негайного розслідування всіх обставин цієї справи", - заявили на телеканалі.

Нагадаємо, овкола телеканалу "Інтер" зчинився скандал, бо він у новорічну ніч транслював запис святкової програми, у якій виступив, зокрема, депутат Державної Думи РФ співак Йосиф Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-грата. У цій ж програмі лунали пісні у виконанні інших російських "зірок", які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України - Валерії, Олега Газманова, Миколи Баскова.

Після цього за введення санкцій проти українських каналів, які транслюють виступи "нев'їзних" артистів, виступили міністр інформаційної політики України Юрій Стець та речник президента України Святослав Цеголко.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що за антиукраїнську діяльність телеканал "Інтер" слід позбавити ліцензії на мовлення.

У свою чергу "Інтер" стверджує, що під час підготовки новорічної сітки мовлення були дотримані всі вимоги українського законодавства і називає претензії до каналу - "провокацією і політичним тиском".

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне питання про дотримання законодавства під час новорічного ефіру на найближчому засіданні, яке заплановане на 15 січня.
Категорія : Україна
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...