В Україні почалась видача біометричних закордонних паспортів

січня 02 / 2015
В Україні почалась видача біометричних закордонних паспортів

Відповідно до умов лібералізації візового режиму ЄС для України, з 1 січня 2015 року Державна міграційна служба України розпочала оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон.

Для оформлення біометричного паспорта необхідно звертатися виключно до підрозділу міграційної служби. Фотографування заявника та сканування відбитків пальців відбуватиметься безпосередньо під час оформлення заявки.

В міграційній службі наголошують, що жодна особа або організація, окрім них, оформити біометричний паспорт не зможе.

Біометричний паспорт буде виглядати майже так само, як звичайний закордонний паспорт, відмінністю буде електронний чіп, вбудований в обкладинку паспортної книжки, а також спеціальна позначка на обкладинці, яка вказуватиме на присутність цього чіпа.

На чіп записуватиметься інформація про особу власника, яка є на сторінці даних паспорта, а також біометричні дані – оцифрований образ обличчя, оцифрований підпис, та відбитки вказівних пальців.

Крім того в МВС нагадують, що впровадження в Україні біометричних паспортів для виїзду за кордон є важливим кроком на шляху до безвізового режиму із Європейським Союзом, однак наявність біометричного паспорту не означає безвізовий проїзд українців до ЄС.

«Поїздки українців до країн-членів ЄС без віз будуть можливими лише після ухвалення відповідного рішення стороною ЄС. Як очікується, таке рішення може бути ухвалено вже у травні 2015 року», - пише прес-служба МВС.
Категорія : Україна


загрузка...


Залишити Коментар