Україна
1 566 Переглядів
0 Рейтинг
В обласному ТЦК помер чоловік: що відомо
лютого
07
/ 2025

Сьогодні, 7 лютого, на Буковині у ТЦК помер чоловік. Наразі проводяться першочергові слідчі дії та заходи, спрямовані на встановлення об’єктивних обставин цього випадку.
Про це повідомила пресслужба ГУНП у Чернівецькій області.
ЩО ВІДОМО
7 лютого під час відпрацювання території обслуговування правоохоронці виявили в обласному центрі 32-річного місцевого жителя, який перебував у розшуку за ухилення від мобілізації. Відтак його було запрошено в обласний ТЦК та СП для уточнення військово-облікової інформації, на що він погодився.
За попередньою інформацією, під час проходження військово-лікарської комісії, в нього різко погіршилось самопочуття і він знепритомнів. Буковинцю одразу розпочали надавати домедичну допомогу, а на місце події було викликано медиків. Однак, під час проведення реанімаційних заходів, лікарями було констатовано смерть чоловіка.
Тіло чернівчанина направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.
Відомості про подію слідчі поліції внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 з приміткою “природня смерть” Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Категорія : Україна
Схожі Новини
-
червня 08 / 2022
-
січня 19 / 2024
-
квітня 12 / 2024
-
червня 05 / 2024