Розстріл поліцейських на Вінниччині: поліція шукає нападників в одязі, схожому на військовий

квітня 20 / 2024

В ніч на суботу двоє невідомих в одязі, схожому на військовий, розстріляли патрульних, які зупинили їхній автомобіль у Вінницькій області. Поліція здійснює розшук нападників.
Подія сталася близько 2 години ночі у Гайсинському районі Вінницької області, коли працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору.
В авто були двоє чоловіків. Вони відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник поранений.
На території Вінницької та Одеської областей поліція проводить операцію з розшуку злочинців. При цьому оперативні служби вже встановили осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину.
В соцмережах з'явилося відео з камер спостереження на автозаправній станції, на якій видно, що нападники були вдягнуті в одяг зелено-оливкового кольору, який часто носять українські військові. Автомобіль, на якому вони їхали, також був пофарбований в оливковий колір.
Записи, оприлюдненні в соцмережах, відповідають дійсності. На них зображені підозрювані.
Вони були вдягнуті в форму, схожу на ту, яку носять військові. Але чи дійсно вони є військовослужбовцями ЗСУ - така інформація наразі ще перевіряється, сказав співрозмовник.
Схожий одяг цивільні можуть легко купити у спеціалізованих магазинах.
"Вони були в зеленій формі і автомобіль був зеленого кольору. Але чи були вони дійсно військовими - це ще встановлюється".
Їхній автомобіль зупинили серед ночі для перевірки, наголосило джерело в поліції.
"Це було вночі, звичайна перевірка автомобіля. Але вони відкрили вогонь", - сказав він.
Розшук нападників триває.
"Неважливо, хто та в якому одязі. В якому стані та з якої причини. Виправдання цьому злочину немає і не може бути", - заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
"І так: цей трагічний випадок демонструє, що тилу для поліцейських немає".
Джерело: BBC News Ukrainian
Категорія : Україна


Залишити Коментар